Ludwin&Ludwin / Nasza misja

Leczenie niepłodności Kraków

Leczenie niepłodności Kraków w Konsultacyjnym Centrum Medycznym Ludwin & Ludwin Ginekologia to proces, który prowadzony jest z uwzględnieniem najnowszych standardów, metod, specjalistycznej wiedzy, ale także z uzwględnieniem światopoglądu pary. Leczenie niepłodności wymaga ściśle sprecyzowanych działań, których podejmujemy się w oparciu o wieloletnie doświadczenie kliniczne i skuteczne metody diagnostyczne i terapeutyczne.

Wyjaśniając przyczyny problemu koncentrujemy się wielu możliwościach, które sprowadzają się m. in. do pełnej diagnostyki hormonalnej, mikrobiologicznej, biochemicznej, immunologicznej i ultrasonograficznej oraz skutecznych sposobów leczenia bez sprowadzania problemu leczenia niepłodności do tzw. in vitro.

W naszym odczuciu leczenie niepłodności, to nie tylko i wyłącznie kwestia światopoglądu lub przeprowadzania najbardziej dochodowych procedur in vitro. Starające się bezskutecznie o dziecko pary, u których stosowane jest diagnostyka i leczenie niepłodności trafiają w Polsce bardzo często na takie dwa skrajne podejścia.

W jednym podejściu leczenie niepłodności Kraków polega na, tym że czasem bardzo szybko, czasem bez odpowiedniej diagnostyki czy innych prób leczenia lub przy wątpliwych wskazaniach medycznych proponuje się parom in vitro. Oczywiście, takie leczenie niepłodności Kraków może być skuteczne, ale jak wiemy prawie każda para wolałby mieć dziecko bez uciekania się do in vitro. Z drugiej strony leczenie niepłodności Kraków ma polegać na postępowaniu, które zwolennicy pewnych schematów działania uważają za alternatywę in vitro i nazywają Naprotechnologią, niedopuszczając na żadnym etapie oraz w żadnym przypadku do zastosowania in vitro. Niestety takie podejście może pozbawić wiele par realnych szans na potomstwo.

W naszym Centrum Konsultacyjnym Ludwin & Ludwin Ginekologia chcemy dać rzetelną, wysokospecjalistyczną pomoc, akceptując i łącząc wszystkie sposoby skutecznego postępowania pozwalające na leczenie niepłodności Kraków.

Mamy nadzieję, iż dzięki naszej pomocy jak największa ilość par obejdzie się bez konieczności in vitro. Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z obszernymi informacjami o powadzonym przez nas Centrum Medycznym zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu i kontaktu celem umówienia się na wizytę w dogodnym terminie. Zapraszamy.

gabinet ginekologiczny poczekalnia

gabinet ginekologicznygabinet ginekologiczny

Pragniemy, by każda kobieta i jej rodzina poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo.

Inga Ludwin i Artur Ludwin, doktorzy nauk medycznych, specjaliści ginekologii i położnictwa, prywatnie małżeństwo