Opieka nad kobietą ciężarną

Ludwin&Ludwin / Opieka nad kobietą ciężarną / Konsulatacje przed zajściem w ciążę

Konsulatacje przed zajściem w ciążę

 

Współczesna wiedza medyczna sugeruje, że macierzyństwo powinno być świadomie planowane przez kobiety. Plany rozrodcze kobiety powinny uwzględniać możliwość ich spełnienia w możliwie najbardziej optymlanym wieku kobiety pod względem rozrodczym.

Wspołczesna kobieta może nie tylko świadomie planować i regulowac swoje macierzyństwo, ale także wspólnie i pod kontrolą lekarską przeprowadzić wszystkie niezbędne badania iub poddać się pewnym procedurom medycznym np. odpowiednim szczepieniom przed zajściem w ciążę. Pozwala to odpowiednie przygotowanie organizmu kobiety oraz diagnostykę schorzeń, tak aby przygotować jak najlepiej organizm kobiety na okres ciąży.

Oferujemy wszystkim pacjentkom konsultacje przedkoncepcyjne, które mają na celu diagnostykę przedciążową oraz przygotoeanie organizmu kobiety na okres ciąży, tak by wyeliminować lub zmniejszyć ryzyko niektórych schorzeń niekorzystnie wpływających na przebieg ciązy lub porodu.

Z tego powodu serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety planujące ciażę, na wizytę konsulatacyjną oraz kompleksową diagnostykę oraz optymalne przygotowanie na ten wyątkowy stan jakim jest ciąża.