Pracownia Ultrasonografii 3D/4D

Ludwin&Ludwin / Pracownia Ultrasonografii 3D/4D /
usg doppler żył kończyn górnych Kraków

usg doppler żył kończyn górnych Kraków

USG doppler w diagnostyce żył wykonuje się w trybie pilnym w przypadku podejrzenia zakrzepicy (zakrzepowego zapalenia) żył oraz w trybie planowych w celu oceny wydolności zastawek żylnych i obecności żylaków.

USG jest również niezbędnym narzędziem w ocenie obrzęku chłonnego kończyn w przebiegu niewydolności żylnej lub innych chorób przewlekłych.

Objawy wymagające diagnostyki USG doppler to między innymi: obrzęk, zaczerwienienie kończyny, uczucie ciężkości oraz żylaki. Jest to również niezbędne badanie przed rozpoczęciem hormonalnej terapii zastępczej u pacjentek z podejrzeniem niewydolności żylnej i żylaków.

W naszej pracowni ultrasonograficznej usg doppler zīł kończyn górnych Kraków przeprowadzane jest na najnowoczesniejszych i uważanych za najlepsze przez większość ultrasonografistów aparatach VOLUSON E8 Expert, wyposażonych w niezwykle czułe i dokładne głowice ultrasonograficzne oraz najbardziej zaawansowane i rozbudowane aplikacje kliniczne.Badania usg doppler zīł kończyn górnych przeprowadza w naszym Centrum Konsultacyjnym znany specjalista Dr n. med. Joanna Jędrys.