Pracownia Ultrasonografii 3D/4D

Ludwin&Ludwin / Pracownia Ultrasonografii 3D/4D / HDlive usg 4D Kraków

HDlive usg 4D Kraków

Wielka Mikołajowa promocja na USG HDlive oraz 3D/4D ciąży !!!


od 10 listopada do gwiazdki

tylko 200 PLN !!!

 

na najlepszych na świecie aparatach do 3D/4D

- czyli Voluson E8 expert BT12

 

przy rejestracji telefonicznej koniecznie należy podać hasło: 4D od Świętego Mikołaja

 

* uwaga promocja nie dotyczy usg genetycznego oraz badań przeprowadzanych przez dr n. med. I. Ludwin

 

Największy i najnowocześniej wysposażony Zespoł  5-ciu Pracowni USG 3D/4D w Małopolsce

Dwa najlepsze aparaty na świecie: VOLUSON E8 Expert BT12 oraz wysokiej klasy aparaty VOLUSON E6 oraz Voluson 730 Expert

Największy zespół lekarzy specjalistów - 6 ekspertów klinicystów z prestiżowym certyfikatem londyńskiej Fetal Medicine Fundation (FMF)

Dr n. med. Inga Ludwin (adiunkt z Katedry Ginekologii i Połoznictwa Collegium Medicum UJ)

Dr n. med. Magdalena Rybak - Krzyszkowska (z Kliniki Położnictwa i Perinatologii Collegium Medicum UJ)

Lek. med. Anna Sus - Urban (z Kliniki Połoznictwa i Perniatologii Collegium Medicum UJ)

Dr n. med. Artur Ludwin (adiunkt z Katedry Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum UJ)

Dr n. med. Monika Kabzińska - Turek (z Katedry Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum UJ)

Dr n. med. Katarzyna Wadowska - Jaszczyńska (z Katedry Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum UJ)

 

HDlive 4D - najnowsza rewolucyjna technologia obrazowania trójwymiarowego wprowadzona na świecie w roku 2012, dostępna tylko w jedynym na świecie modelu aparatu ultrasonograficznego VOLUSON E8 Expert BT12 - już u nas !!!

 

Opracowana przez firmę GE nadzwyczajna metoda renderingu w tym momencie rewolucjonizuje na całym świecie możliwości obrazowania płodu oraz zaawansowanych badań ginekologicznych.

Metoda ta pozwala na uzyskanie niespotykanego dotąd, niesamowicie realistycznego obrazu ludzkiego płodu pomagając zwiększyć czułość diagnostyczną.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć GE przedstawiających obrazy uzyskane w technologi HDlive w ciąży. Widać olbrzymią róznicę między HDlive a standardowym, zwykłym usg 3D lub usg 4D. A jeszcze niedawno wydawało się nam, iż przedstawiane przez nas zdjęcia 3D i 4D w kolorze sepii (złotym) lub nawet z opcją błekitnego tła wyostrzającego głebię, która to opcję też wprowadzono niedawno są takie piekne i realistyczne.

 

HDlive usg 3D Kraków

HDlive 4d usg Kraków

HDlive 3D Kraków

HDlive usg 4D

buzia HDlive 4d usg Kraków

 

 

Postęp jest jednak kosmiczny i dziś róznica między standardowym 3D i 4D a HDlive jest olbrzymia. Niestety technologia ta dostepna jest tylko w aparatach VOLUSON E8 Expert, które są nie tylko najlepsze, ale niestety także najdroższe spośród wszystkich aparatów do usg 3D i 4D dlatego szybko nie rozpowszechni się w Polsce, gdzie królują znacznie tańsze i starsze generacyjnie VOLUSONY 730 expert.

Takich możliwości nie dają także inne nowoczesne aparaty GE takie jak VOLUSON E6 czy znacznie słabszy VOLUSON S8.

Niestety wspołcześnie nie tylko lekarze specjaliści gubią się w tym gdzie, wysłać pacjenta na najlepszy aparat do usg, a co dopiero gdy wyboru ma dokonać pacjent.

Ceny badań też są zróżnicowane, a czasem podobne mimo, że przeprowadzane na sprzęcie o bardzo zróznicowanej jakości i wieku. Nowy, nie zawsze znaczy najlepszy aparat, podobnie jak z samochodami, bo część aparatów usg jest projektowana i produkowana tanio z myślą o masowym użytkowniku, część aparatów mimo, że umożliwia wykonanie 3D lub 4D starej generacji jest po prostu przestarzała.

Koszt zakupu najdroższego wspołcześnie aparatu, uważanego powszechnie za najlepszy, czyli aparatu VOLUSON E8 Expert, o zaawansowanych aplikacjach klinicznych z HDlive włącznie przewyższa dwukrotnie cenę świetnego VOLUSON E6, 3 krotnie nowego, ale nie nie tak zaawansowanego technologicznie aparatu VOLUSON S8 i 3 krotnie wycofywanego powoli z produkcji aparatu VOLUSON 730 Expert.

Jest to o tyle ciekawe, że ceny samego badania usg 3D w Krakowie lub usg ciąży są porównywalne niezależnie od tego, czy jest przeprowadzane na aparacie za 30 000 PLN czy na aparacie takim jak VOLUSON E8 BT12, którego koszt zakupu przekracza 0.5mln PLN.

Naszym zdaniem pacjent oprócz wyboru lekarza specjalisty, którego wiedza i umiejętności są kluczowe dla procesu diagnostycznego powinien uzyskiwać także szczegółowe informacje na temat tego na jakim sprzęcie ma wykonywane badanie i jakie możliwości diagnostyczne daje aparat.

Tym wszystkim, którzy chcieliby mieć przeprowadzone badanie HDlive 4D zapraszamy na jedyny wspołcześnie model aparatu umożliwiający taką diagnostykę czyli VOLUSON E8 BT12 produkowany przez GE.

Filmy z badania na CD oraz kolorowe zdjęcia w formacie pocztówkowym bez dodatkowych opłat !!!