Ludwin&Ludwin / Nasza misja

USG 3D Kraków

W Konsultacyjnym Centrum Medycznym Ludwin & Ludwin Ginekologia znajduje się niezwykle kompleksowo wyposażona pracownia ultrasonograficzna w najnowocześniejszy aktualnie na rok 2012 na świecie sprzęt usg 3D 4D w której wykonywane są m.in. badania usg 3d Kraków oraz badania usg 4D Kraków. Znajdujące się na wyposażeniu pracowni aparaty Voluson E8 expert BT12 umożliwiające przeprowadznie najlepszej jakości usg 3d Kraków i usg 4d Kraków to najbardziej rozbudowane wersje kliniczne z najbogatszym dostępnym oprogramowaniem i ponadstandardowymi aplikacjami, które w Europie Zachodniej lub USA znajdują się na wyposażeniu najlepszych Centrów Klinicznych np. FMC w Londynie, gdzie stoworzono program diagnostyki gentycznej ciąży i certyfikację FMF.

Nasz zespół diagnostów tworzy grupa certfikowanych w kraju i za granicą specjalistów z klinicznym doświadczeniem, dla których zdrowie kobiety stanowi pierwszorzędna kwestię. W podejmowanych działaniach koncentrujemy się na zapewnieniu opieki medycznej o najwyższej jakości wykorzystując nowoczesne metody diagnostyczne oraz terapeutyczne, w tym między innymi usg 3d Kraków oraz usg 4D Kraków. Wszystkim pacjentkom poza okresem ciąży oraz w ciąży, oczekującym nowoczesnej, najdokładniejszej i ponadstandardowej diagnostyki ultrasonograficznej proponujemy usg 3d Kraków lub usg 4d Kraków.

Nasi specjaliści od usg 3d Kraków lub usg 4d Kraków przeprowadzają badanie niezwykle dokładnie w oparciu o standardy ISUOG oraz FMF. Po zakończeniu badania usg 3d Kraków lub usg 4d Kraków pacjentka otrzymuje wynik badania wraz z bogatą dokumentacją zdjęciową. Dokumentacja zdjęciowa obejmuje także kolorowe zdjęcia w formie pocztówkowej, które poza wierną i niezwykle dokładną dokumentacją usg 3d Kraków i usg 4d Kraków może stanowić niezapomnianą pamiątkę z ciąży. Dodatkowo usg 3d Kraków oraz usg 4d kraków wykonywane w ciąży jest nieodpłatnie nagrywane na płycie CD na życzenie pacjenta. Jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek pytania o usg 3d Kraków lub usg 4d Kraków lekarz udzieli zrozumiałych odpowiedzi.

Dla komfortu pacjentek gabinety zostały estetycznie urządzone oraz optymalnie wyposażone i oprócz precyzyjnej diagnostyki dają pacjentkom możliwość obserwacji obrazu poprzez zintegrowane ze sprzętem 47 calowe monitory LCD oddające pełną jakośc usg 3d Kraków lub usg 4D Kraków. Podczas badania usg 3d Kraków i usg 4d Kraków może być obecna osoba towarzysząca, a u kobiet ciężarnych obecność męża lub rodziny jest bardzo mile widziana Żeby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie usg 3d Kraków i usg 4d Kraków zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której dostępne są również niezbędne dane umożliwiające kontakt z placówką.

Opracowana przez firmę GE nadzwyczajna metoda renderingu w tym momencie rewolucjonizuje na całym świecie możliwości obrazowania płodu oraz zaawansowanych badań ginekologicznych. Metoda ta pozwala na uzyskanie niespotykanego dotąd, niesamowicie realistycznego obrazu ludzkiego płodu pomagając zwiększyć czułość diagnostyczną. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć GE przedstawiających obrazy uzyskane w technologi HDlive w ciąży. Widać olbrzymią róznicę między HDlive a standardowym, zwykłym usg 3D lub usg 4D. A jeszcze niedawno wydawało się nam, iż przedstawiane przez nas zdjęcia 3D i 4D w kolorze sepii (złotym) lub nawet z opcją błekitnego tła wyostrzającego głebię, która to opcję też wprowadzono niedawno są takie piekne i realistyczne.

Czytaj więcej...

USG 3D Kraków poczekalnia

gabinet ginekologicznygabinet ginekologiczny

gabinet ginekologiczny

Pragniemy, by każda kobieta i jej rodzina poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo.

Inga Ludwin i Artur Ludwin, doktorzy nauk medycznych, specjaliści ginekologii i położnictwa, prywatnie małżeństwo