Ludwin&Ludwin / Nasza misja

USG genetyczne Kraków

Wszelkiego rodzaju badania ultrasonograficzne w tym również usg genetyczne Kraków wykonujemy w Konsultacyjnym Centrum Medycznym Ludwin & Ludwin Ginekologia. Nasz zespół tworzy grono wysokiej klasy specjalistów, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem klinicznym diagnozując na codzień najtrudniejsze przypadki, a swoją pracę wykonują z prawdziwym powołaniem. Informujemy, że pracownia ultrasonograficzna została wyposażona w najnowocześniejszą i najdokładniejszą aparaturę umożliwiającą niezwykle precyzyjnie wykonanie usg genetyczne Kraków.

Każda pacjentka traktowana jest w sposób indywidualny, a w sytuacji kiedy lekarz specjalista zaleci przeprowadzenie usg genetyczne Kraków nie ma powodów do obaw, ponieważ jest to badanie całkowicie nieinwazyjne. Usg genetyczne Kraków I trymestru powinno być przeprowadzone między skończonym 11 tygodniem ciąży, a nieskończonym 14 tygodniem ciąży (czyli 13 tygodniem i 6 dniem).

Kolejnym terminem, w którym przeprowadzamy usg genetyczne Kraków jest drugi trymestr między 18-22 tygodniem ciąży. Wszyscy specjaliści wykonujący w Ludwin & Ludwin Ginekologia usg genetyczne Kraków są certyfikowani przez londyńską Fetal Medicine Fundation, która audytuje ich wyniki badań i udostępnia naszej pracowni odpowiednie oprogramowanie on-line, by zapewnić najwyższy, światowy poziom diagnostyki. Badania są przeprowadzane na aparatach Voluson E8 Expert BT 12, czyli aktualnie najlepszych na świecie do tego typu badań, identycznych, jak w nabardziej prestiżowym na świecie, mieszczącym się w Londynie centrum diagnostycznym Prof. K. Nicolaidesa i FMF.

Część pomiarów w opcji 3D, może być tu wykonywana automatycznie, jak np. pomiar NT w I trymestrze, co może dodatkowo sprawdzać i wpływać na dokładność pomiarów wykonanych przez lekarza. Zawsze kiedy nasuną się jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości o usg genetyczne Kraków jesteśmy do dyspozycji pacjentek. W rzeczowy i zrozumiały sposób możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić ewentualne problemy.

Przeprowadzając usg genetyczne Kraków, działamy w oparciu o najwyższe standardy, zwracając szczególną uwagę na komfort pacjentek i życzliwe podejście, co wyróżnia naszą placówkę spośród innych. W celu umówienia się na dogodny termin wizyty zachęcamy do kontaktu, niezbędne informacje zamieściliśmy na stronie serwisu. Zapraszamy wszystkie pacjentki, najlepiej w towarzystwie ich mężów lub partnerów.

Opracowana przez firmę GE nadzwyczajna metoda renderingu w tym momencie rewolucjonizuje na całym świecie możliwości obrazowania płodu oraz zaawansowanych badań ginekologicznych. Metoda ta pozwala na uzyskanie niespotykanego dotąd, niesamowicie realistycznego obrazu ludzkiego płodu pomagając zwiększyć czułość diagnostyczną. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć GE przedstawiających obrazy uzyskane w technologi HDlive w ciąży. Widać olbrzymią róznicę między HDlive a standardowym, zwykłym usg 3D lub usg 4D. A jeszcze niedawno wydawało się nam, iż przedstawiane przez nas zdjęcia 3D i 4D w kolorze sepii (złotym) lub nawet z opcją błekitnego tła wyostrzającego głebię, która to opcję też wprowadzono niedawno są takie piekne i realistyczne.

Czytaj więcej...

USG 3D Kraków poczekalnia

gabinet ginekologicznygabinet ginekologiczny

gabinet ginekologiczny

Pragniemy, by każda kobieta i jej rodzina poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo.

Inga Ludwin i Artur Ludwin, doktorzy nauk medycznych, specjaliści ginekologii i położnictwa, prywatnie małżeństwo