Ludwin&Ludwin / Nasza misja

USG piersi Kraków

Konsultacyjne Centrum Medyczne Ludwin & Ludwin Ginekologia to miejsce w którym każda pacjentka traktowana jest w sposób indywidualny i może uzyskać kompleksową opiekę medyczną, w zakres której wchodzi także profilaktyka, diagnostyka i leczenie chorób piersi, w tym usg piersi Kraków. Zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym podejmuje się rzetelnej diagnostyki wspartej konsultacjami oraz dodatkowymi badaniami, w tym przeprowadzane jest usg piersi Kraków zawsze kiedy zachodzi taka konieczność lub w celach profilaktycznych, gdy oczekuje tego pacjentka. W naszej placówce znajduje się niezwykle bogato oraz najnowocześniej wyposażona (także na warunki zachodnoeuropejskich centrów medycznych) pracownia ultrasonograficzna w której przeprowadzane są badania m. in. usg piersi Kraków. W naszej pracowni są wykorzystywane najnowocześniejsze ultrasonografy do niezwykle dokładnej diagnostyki, w tym usg 3D i usg 4D oraz usg piersi Kraków. Są to urządzenia najnowszych generacji światowych marek; w tym dwa aparaty Voluson E8 Expert BT12 (GE), czyli modele z najnowcześniejszymi aplikacjami, które weszły na rynek medyczny w roku 2012.

Są to aktulanie najnowocześniejsze i uważane za najdokładniejsze aparaty m. in. w usg piersi Kraków posiadające unikatową opcje elastografii, wspomagającą diagnostykę piersi. Wyposażając pracownię w tak nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny, skupiamy się na tym, by usg piersi Kraków było wykonywane na tyle dokładnie, by wyeliminować wszelkie wątpliwości i tylko w najbardziej wątpliwych lub podejrzanych przypadkach kierować pacjentki na rozszerzona diagnostykę, w tym na biopsję piersi. Po zakończeniu pacjentka otrzymuje opis oraz dokumentację zdjęciową obrazu.

Badanie usg piersi Kraków przy zastosowaniu najnowocześniejszej aparatury pozwala na wykrycie ewentualnych zmian, a co za tym idzie podjęcie przez lekarza specjalistę dalszych działań np. dalszej kontroli, uzupełniającej mammografii lub jeśli to niezbędne może u nas zostać przeprowadzona także biopsja piersi cienkoigłowa (BAC) lub gruboigłowa.

W sytuacji kiedy nasuną się jakiekolwiek pytania o usg piersi Kraków proszę nie wahać się ich zadawać, ponieważ z naszej strony udzielimy wyczerpujących i zrozumiałych informacji dotyczących również tego na czym polega badanie i kiedy oraz w jaki sposób należy się do niego przygotować. Gabinety w których przeprowadzane jest usg piersi Kraków stwarzają właściwy komfort najbardziej wymagającym pacjentkom. Nasz personel to osoby niezwykle życzliwe, których zadaniem jest Państwu pomóc, także w tej istotnej dla każdej kobiety kwesti, jaką jest profilaktyka i diagnostyka chorób piersi. Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu i kontaktu. Proponujemy dogodne terminy wizyt na usg piersi Kraków.

gabinet ginekologiczny poczekalnia

gabinet ginekologicznygabinet ginekologiczny

Pragniemy, by każda kobieta i jej rodzina poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo.

Inga Ludwin i Artur Ludwin, doktorzy nauk medycznych, specjaliści ginekologii i położnictwa, prywatnie małżeństwo