• Ludwin&Ludwin
  • kontakt
  • nasza misja
  • nasz zespół
  • blog

Ludwin&Ludwin / blog

Londyńska Fetal Medicine Fundation po raz kolejny potwierdza najwyższą jakość skrinningowych ultrasonograficznych badań genetycznych I trymestru ciąży przeprowadzanych przez Dr n. med. Ingę Ludwin


Londyńska Fetal Medicine Fundation przyznaje honorowane na całym świecie, prestiżowe certyfikaty potwierdzające  umiejętności ultrasonografisty oraz wysoką jakość przeprowadzanej przez niego ultrasonograficznej diagnostyki genetycznej I trymestru ciąży. Wyniki usg genetycznych przeprowadzanych przez certyfikowanego przez FMF ultrasonografistę są stale audytowane przez zespół ekspertów Profesora Kyprosa Nikolaidesa, który opracował i potwierdził naukowo zasady oceny ultrasonograficznych markerów wad genetycznych u płodów.

Ma to na celu utrzymanie stałej, nawyższej jakości ultrasonograficznych badań przeprowadzanych przez wyróżnionych certyfikatem FMF specajlistów.

FMF rekomenduje przeprowadzanie usg genetycznych I trymestru i potwierdza wysoką czułość przesiewowej diagnostyki wad genetycznych tylko u certyfikowanych ultrasonografistów z pozytywnym audytem.

Dlatego wielu najlepszych i jednocześnie odpowiedzalnych ginekologów-położników, którzy nie posiadają certyfikowanych uprawnień do tych badań, a jednocześnie chcą zapewnić bedącym pod ich opieką ciężarnym najwyższą jakość opieki kieruje swoje pacjentki do ekspertów z certyfikatem FMF.

Wszystkim specjalistom ginekologii i położnictwa, którzy obdarzyli naszą Pracownię Ultrasonograficzną zaufaniem serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że mogliśmy, aż w tak wielu przypadkach rozwiać obawy rodziców o zdrowie ich rosnących w brzuszkach dzieciaczków.