Ludwin&Ludwin / Nasza misja

Nasza misja

Konsultacyjne Centrum Medyczne Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA jako nadrzędny swój cel stawia najwyższą jakość opieki nad zdrowiem kobiety, z wykorzystaniem najnowszych technologii medycznych oraz najnowszej wiedzy opartej na potwierdzonych danych naukowych.

indywidualna opieka medyczna na najwyższym poziomie

Naszą wiedzę, czas, pasję i serce wkładane w swoją pracę chcielibyśmy ofiarować wszystkim kobietom, w każdym okresie ich życia, oczekującym indywidualnej i wyjątkowej opieki nad swoim zdrowiem na najwyższym dostępnym poziomie.

najtrudniejsze sytuacje

Szczególną pomoc chcemy nieść, tym kobietom, których stan zdrowia wymaga wysokospecjalistycznych kwalifikacji i które poszukują dla siebie najbardziej optymalnych i nowoczesnych metod leczenia zachowawczego lub operacyjnego, niekiedy alternatywnych w stosunku do tych powszechnie dostępnych.

dane medyczne oparte na faktach (EBM)

W swojej praktyce stosujemy wyłącznie dane oparte na faktach (EBM) oraz wytycznych uznanych międzynarodowych towarzystw naukowych, m.in. ACOG, RCOG oraz AFS, ESHRE oraz PTG.

doświadczenie kliniczne

Własne doświadczenie kliniczne, a niekiedy opinie autorytetów służą nam pomocą w rozwiązywaniu tych problemów, które nie znalazły jeszcze odpowiedniego potwierdzenia w najnowszych wiarygodnych doniesieniach oraz metaanalizach badań naukowych.

dążenie do doskonałości

Nie jest w stanie najlepszej pomocy nieść potrzebującym, ten kto uległ złudzeniu, że posiadł już wszelką wiedzę i możliwe kompetencje. Dlatego staramy się nieustannie doskonalić tym co robimy, bo każdy nowy dzień przynosi nowe doświadczenia, nowe osiągnięcia, nowe wynalazki, nowe farmaceutyki, które dają nadzieję nam wszystkim.

najlepsze, najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia

Zdajemy sobie sprawę, iż w celu zapewnienia zdrowia konieczne jest objęcie uwagą i zainteresowaniem całej osoby, dlatego poza zapewnieniem najlepszych współcześnie metod diagnostycznych i terapeutycznych w celu wykrywania i leczenia schorzeń fizycznych, staramy się w sposób subtelny uwzględnić potrzeby duchowe, emocjonalne i intelektualne pozostających pod naszą opieką kobiet i ich rodzin.

ochrona i odnowa integralności ciała i duszy

W trakcie naszych spotkań przestrzegamy zasad integralności ciała i duszy, starając sie jednocześnie by ochrona zdrowia i leczenie, które nakładają się tutaj na intymną sferę odczuć odbywały się z zapewnieniem godności, zaufania i dobrego samopoczucia.

wsparcie Kobiety i Matki

Zapewniamy pełną diagnostykę i opiekę prenatalną, a naszym celem jest urodzenie zdrowego dziecka oraz najbardziej kompetentna opieka, poradnictwo i wsparcie w przypadku podejrzenia jakichkolwiek nieprawidłowości.

szacunek dla płodności

Płodność jest darem, siłą ale i odpowiedzialnością. Celem naszym jest jej wspieranie z uwzględnieniem pragnień i światopoglądu pary. Wspomagamy i doradzamy parom nie tylko po to by leczyć i usuwać problemy ginekologiczne, w tym niepłodność i niemożność donoszenia ciąży, ale by wzmocnić związek i rodzinę.

małoinwazyjne metody endoskopowej chirurgii ginekologicznej

W zakresie chirurgii ginekologicznej chcemy dawać wybór w sytuacjach, w których to możliwe, by zastosować najmniej inwazyjny, najmniej okaleczający ale jednocześnie najskuteczniejszy sposób leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii endoskopowych.

współpraca

Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności od lat współpracujemy z prywatnymi klinikami operacyjnymi, które zapewniają nam jako specjalistom przejmującym odpowiedzialność za zdrowie operowanych przez nas pacjentek komfortowe warunki pracy, nowoczesne wyposażenie i wspaniałą, ponadstandardową opiekę okołooperacyjną.

niepowtarzalne miejsce

Tym razem w Państwa ręce oddajemy miejsce, w którym z premedytacją chcemy stworzyć nastrój i estetykę zupełnie inną niż w typowych obiektach szpitalnych i centrach medycznych nastawionych na masową opiekę zdrowotną.

gabinet ginekologiczny poczekalnia

gabinet ginekologicznygabinet ginekologiczny

Pragniemy, by każda kobieta i jej rodzina poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo.

 

Inga Ludwin i Artur Ludwin, doktorzy nauk medycznych, specjaliści ginekologii i położnictwa, prywatnie małżeństwo