Chirurgia Ginekologiczna

operacja

Ludwin&Ludwin / Chirurgia Ginekologiczna / Hymenoplastyka - odtwarzanie błony dziewiczej

Hymenoplastyka - odtwarzanie błony dziewiczej

Hymenoplastyka ( Hymenoplasty ) to inaczej odtwarzanie błony dziewiczej.  Choć dla niektórych zabieg ten może wydać się zupełnie niepotrzebny, w pewnych kręgach kulturowych pozwala kobiecie zawrzeć małżeństwo i zachować „honor“ podczas nocy poślubnej. Wszystkim tym kobietom, które z różnych powodów chciałyby być ponownie dziewicami umożliwiamy to podczas stosunkowo małoinwazyjnego zabiegu odtwórczego.

Zabieg taki może być przeprowadzony kilkoma małoinwazyjnymi technikami, które dostosowujemy do istniejących pozostałości po przerwanej błonie dziewiczej.

Zazwyczaj wystarczającym znieczuleniem do odtworzenia błony dziewiczej jest znieczulenie miejscowe.

Hymenoplastyka czyli odtworzenie błony dziewiczej powoduje, iż pierwszemu stosunkowi po zabiegu towarzyszy niewielki ból oraz krwawienie, co powinno rozwiac wszelkie wątpliwości, co do ewentualnego dziewictwa wybranki.

Specjalizujemy się też w najprecyzyjniejszych zabiegach hymenoplastyki u kobiet, które mają być poddane ewentualnym weryfikującym specjalistycznym badaniom ginekologicznym prowadzonym na zlecenie przyszłego małżonka lub jego rodziny. W tych przypadkach konieczne jest szczególna precyzja i perfekcyjne przeprowadzenie zabiegu ponieważ jego wynik weryfikuje specjalista.

Wszystkie zabiegi tego typu przeprowadza dr n. med. Artur Ludwin oraz dr n. med. Inga Ludwin.

Zapewniamy pełną anonimowość oraz dyskrecję.